Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

hak miniДана інформація буде корисна для розробників сайтів, і зокрема для тих, хто користується CMS Joomla. І так ще у ранішніх версіях вже очевидно ми довідалися і користувалися способами як прибрати ознаки даного движка у вашій розробці. Проте і розробники Джумли не стоять на місці і кожен раз готують нові сюрпризи для своїх користувачів. Думаю пояснювати для чого варто прибрати сліди Joomla чи вірніше для чого приховати сліди Joomla розповідати не варто. Також упустимо момент, у якому йдеться як прибрати копірайт у шаблонах. Цю проблему ми для себе давно вирішили версткою персональних шаблонів під даний движок. Залишається складне питання як прибрати сліди Joomla з метатегів і зокрема всюдисущий Генератор.

 

Приступаємо до видалення. Річ у тім що у порівнянні з версіями 3.6 чи 3.7 місце розташування необхідного файлу змінилося. Даний рецепт буде корисний для версій 3.8 та 3.8.1. Для цього підєднюємось до FTP і переходимо за наступним шляхом:

/ваш сайт/libraries/src/Document/Renderer/Html

Тут у паці знаходимо файл HeadRenderer.php

Відкриваємо його в блокноті і шукємо наступний рядок.

$buffer .= $tab . '<meta name="generator" content="' . htmlspecialchars($generator, ENT_COMPAT, 'UTF-8') . '" />' . $lnEnd;

У мене він був приблизно на 129 рядку. Закоментовуємо його (ставимо дві косі риски перед рядком) і зберігаємо. Ось і все Перевантажуємо сторінку і переглядаємо метатеги: від нашого генератора і слід зник. Сподіваємося дана інформація стане вам у нагоді.

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop