Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

hak miniДана інформація буде корисна для розробників сайтів, і зокрема для тих, хто користується CMS Joomla. І так ще у ранішніх версіях вже очевидно ми довідалися і користувалися способами як прибрати ознаки даного движка у вашій розробці. Проте і розробники Джумли не стоять на місці і кожен раз готують нові сюрпризи для своїх користувачів. Думаю пояснювати для чого варто прибрати сліди Joomla чи вірніше для чого приховати сліди Joomla розповідати не варто. Також упустимо момент, у якому йдеться як прибрати копірайт у шаблонах. Цю проблему ми для себе давно вирішили версткою персональних шаблонів під даний движок. Залишається складне питання як прибрати сліди Joomla з метатегів і зокрема всюдисущий Генератор.

 

Приступаємо до видалення. Річ у тім що у порівнянні з версіями 3.6 чи 3.7 місце розташування необхідного файлу змінилося. Даний рецепт буде корисний для версій 3.8 та 3.8.1. Для цього підєднюємось до FTP і переходимо за наступним шляхом:

/ваш сайт/libraries/src/Document/Renderer/Html

Тут у паці знаходимо файл HeadRenderer.php

Відкриваємо його в блокноті і шукємо наступний рядок.

$buffer .= $tab . '<meta name="generator" content="' . htmlspecialchars($generator, ENT_COMPAT, 'UTF-8') . '" />' . $lnEnd;

У мене він був приблизно на 129 рядку. Закоментовуємо його (ставимо дві косі риски перед рядком) і зберігаємо. Ось і все Перевантажуємо сторінку і переглядаємо метатеги: від нашого генератора і слід зник. Сподіваємося дана інформація стане вам у нагоді.

Контакти

+38 096 814 02 84

+38 067 794 80 61

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Яндекс-метрика