Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Сьогодні більшість сайтів стараються на свої площинах розміщувати кнопки відомих соціальних мереж: Фейсбук, Твіттер, Однокласники, В Контактах і ін.  Так от, і там не  без проблем. Днями довелося вирішувти проблеми з роботою подібних перемикачів.

На одному з сайтів нашого клієнта розміщено  модуль соцмереж Share42. Через деякий час вирішили протестувати працездатність даного модулю і виявили цікаву особливість: кнопки твітера, G+ є працездатними, а ось кнопка для Facebook поводила себе дуже дивно. Клікаючи на неї, зявлялася пуста сторінка. 

 

Спочатку вирішили, що проблема у SHARE42. Проте блукаючи по їхньому форому, нічого подібного не знайшли. Єдиною проблемою  у працездатності цього продукту є те, що плагін не вміє обробляти значок одинарних лапок чи, вірніше, апострофу. Тобто, якщо у назві сторінки ви використовуєте апостроф чи одинарні лапки, скрипт просто не буде працювати. 

Пошуки апострофа на проблемному сайті залишили проблему без відповіді. Пошуки тривали. Було прийнято рішення змінити модуль від іншого виробника, оскільки припустили, що Share42 можливо просто "глючить". Наш вибір зупинили на Facebook Like Button.

Даний модуль виводить лише дві кнопки Мордокниги  like и  share. 

Так от, після натискання на Like,  знову з'являлася пуста сторінка. Проте, після клацання на Share відбулося наступне: спочатку зявилася власна фотографія з профілю мордокниги, згодом зявилося повідомлення, що посиланням поділилися з друзями на, Facebook і буквально через 1 секунду з'явилося слово "Помилка" з якимось технічним посиланням. Доречі, як стало згодом відомо, Фэйсбук відмовився від кнопки "Поділитися" (Share), залишив лише Like. Очевидно, до рук портрапила стара версія молуля. Справді, на новій версії  була лише одна кнопка  Like.

Проте наші проблеми не завершились:  натиснувши на це посилання перед нами постало попередження:

Неможливо опублікувати дане повідомлення оскільки воно містить заблоковані посилання: The content you're trying to share includes a link that our security systems detected to be unsafe:Body of an error/warning message. Title is: You can't post this because it has a blocked linkPlease remove this link to continue.

 

Знову пошуки, знову за порадою до дятька Гугла. Побувши там деякий час, розуміємо що такі проблеми за останній час з'являються в основному на англомовних сайтах (сайт нашого клієнта якраз розміщений в Англії і зорієнтований на тамтешню публіку). Про причини, чому Мордокнига блокує там сайти, так і не вдалося нічого довідатися. Можемо припустити, такі обмеження викликані певними вимогами тамтешнього законодавства, або ж Фейсбук сам через якийсь нікому незрозумілий алгоритм "вирішує", що даний сайт, очевидно, розповсюджує спам чи віруси". 

Як визначити чи потрапив ваш сайт до чорного списку Фейсбук

На англомовних сайтах знайшли цікаве посилання https://developers.facebook.com/tools/debug . Це інструмент, який дозволить вам дізнатися: заблокований Ваш сайт чи ні.  В полі на сторінці необхідно вказати ваш сайт:

 

проверка заблокирован ли сайт на Facebook

 

Зробивши цю нехитру маніпуляцію отрмуємо наступне повідомлення:

This link is blocked. If you think you're seeing this by mistake, please сообщите нам об этом.

Тобто нам повідомили, що посилання на наш сайт заблоковане, і якщо на нашу думку це помилка, то за наступним посиланням маємо розяснити "чому". Коли нас в друге "послали", потрапляємо до наступного вікна:

как обратиться в Facebook чтобы разблокировали сайт

 

Звичайно, ми написали, що "коханий Фейсбук" ми білі і пухнасті, спам і, тим паче порнографію не розповсюджуємо, а лише займаємося дизайном фіранок, тож розблокуйте нас, будь-ласка".

Відповіді, звісно, ми не отримали. На наступний день ми і надалі були ізгоями у фейсбук. Проте це не дивно, адже англійці  скаржаться, що їхні сайти по півроку перебувають у так званому "чорному списку". Тому  висновок один: щось робите для Англійців, майте на увазі - Фейсбук там "англійський": з загадкових причин ви потрапляєте в чорні списки і з фантастичних причин вас з відтіля розблоковують. Не дивно, що Туманний Альбіон - батьківщина Шерлока Холмса :) І памятаймо кнопка "Поділитися" у Фейсбуці відійшла в історію.

P.S.

Наш сайт ще не роблоковано оскільки  не пройшло пів року. Тож надалі будемо моніторити щодня ситуацію і ділитися з вами про перебіг цієї історії. Очікуйте на обновлення.

 

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop