Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Розпочинаємо цикл публікацій про проблеми у роботі з CMS Joomla, з якими також довелося зустрітися у нашій практиці.

Вказана у заголовку проблема виникає при спробі входу у розділ «Розширення\ Встановити-видалити» адмінки сайту. Нещодавно також зіткнувся з подібною проблемою. Під час спроби за інсталювати для сайту новий компонент, мене просто не пустило до сторінки інсталяції розширень. Замість неї зявився білий екран і повідомлення з заголовку: 403: Access Forbidden  You are not allowed to use "com_installer" during lockdown mode.

 Пошуки вирішення даної проблеми на форумах дали лише підказку де шукати її вирішення. Так от така ситуація виникає у тих, хто користується компонентом RSFirewall для захисту сайту. Найпростіша рекомендація – деінсталювати RSFirewall і все стане на свої місця. Насправді не варто недооцінювати цього компонента. Можу поділитися з практики, що після кількаразових взламувань сайтів він себе як захисник оправдав. Тому варто скористатися іншим методом вирішення проблеми.

Насамперед варто зрозуміти про що йдеться у попереджені. Якщо не знаєте англійської мови – скористайтеся перекладачем від Google. Закидуємо туди текст і отримуємо наступне: «403: Заборона доступуВине можетевикористовувати"com_installer" під часрежиму блокування.» Отож йдеться про якесь блокування, яке здійснює RSFirewall. Заходимо в управління компонентом RSFirewall і бачимо серед іконок System Lockdown. Клацаємо по ній. У відкритому вікні бачимо текст, який також можемо перекласти з допомогою Google: «Блокуваннявашоїсистеми. УВАГА:Усистеміблокування, ви не зможетеотриматидоступдоcom_installerдляустановкиновихрозширеньібудь-якоговнутрішньогокористувача, якийдодаєтьсябудуть видаленінегайно!Якщо ви хочетевнестизміниввашуJoomla, відключитисистемиLockdown, внестизміни, апотім увімкнітьйогоagain.403: Access ForbiddenВам недозволено використовувати"com_installer" під часрежиму блокування.» Ось так трохи з трохи кривого перекладу нам стає усе зрозуміло. Дана функція є для несанкціонованого втручання до налаштувань Joomla. Як бачимо, маємо справу зі штатною ситуацією. Відключаємо дану функцію і робимо усі необхідні інсталяції. Далі не забуваємо увімкнути цю функцію, щоб надалі Ваш сайт перебував під захистом. Отож приємного і безпечного користування Joomla.

 

 

 

 

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop