Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Ситуація: Ви створили (вам створили) статичний сайт. Наразі не має значення як і де. Має значення те, що ви його можете переглянути у себе на комп’ютері. Сайт вас задовольняє: гарний, інформативний, нічого зайвого. Але що далі, адже бачу його я, бачать люди, яким показую, проте далі мого планшета чи ноутбука цей сайт не поширюється. Отож постає питання: як сайт розмістити в Інтернеті?

На допомогу нам приходить такий термін як «хостінг».

 Хостінг це фізичне місце розташування вашого сайту у Інтернеті, або послуга надання такого місця в Інтернеті. Таке місце називається сервером. На даному етапі виникає логічне запитання: «а чим мій ноутбук не хостінг і не сервер?». З теорії і ноутбук може стати місцем для розміщення вашого сайту, проте він має відповідати певним вимогам:

  • Він має 24 години на добу бути увімкнутим і під’єднаним до Інтернету
  • Він має бути під’єднаним до високошвидкісних каналів зв’язку
  • Він має мати на своєму борту відповідне програмне забезпечення, яке могло б приймати ретрансльовані доменні імена, а також інтерпретувати програмні коди мов програмування, які використовуються у функціонуванні сайтів
  • Він має володіти відповідною системою захисту щоб для мережі був доступний лише ваш сайт

А тепер спробуймо на практиці уявити, що наш ноутбук чи комп’ютер це -  сервер. Зранку ми його увімкнули і до вечора він нам так сяк пропрацював. Та наступає ніч, а комп’ютер працює: його кулер не дає спати, монітор як прожектор світить прямо в очі. Через дві три безсонні ночі  блок живлення розігрівся до температури сковорідки, тай врешті захотілося якесь кіно переглянути. Ось тут приходить кінець вашому серверу і відповідно сайту. Про високошвидкісні канали зв’язку можна мріяти лише у розвинутих країнах. З програмним забезпеченням дали б собі раду, але на його вивчення піде не один день, а то й рік. Тому знову ж на допомогу приходить хостінг від хосткомпаній. Сучасний хостінг це великі потужні дата центри: величезні приміщення у яких зберігається безліч серверів. Такі приміщення розташовані на перехрестях потужних ліній зв’язку, з якими у них надшвидкісний обмін даними. Дата центри оснащені системами безперебійного живлення і системами охолодження. Усе це разом забезпечує кругло добовий доступ вашого сайту в Інтернет.

Наступне запитання: що нам насамперед варто знати про хостінг як послугу? Першочергово  те, що буває "платний  хостінг", і  буває  "безплатний хостінг".  Обрання того чи іншого залежить від завдань, які ви ставите перед своїм сайтом. Якщо у вас статичний сайт на 3-4 сторінки і вам не розходиться  новий клієнт з Інтернету – цілком самодостатнім може бути безкоштовний хостінг. Його особливістю є мінімум можливостей, надання адреси типу субдомен ну і швидкість цілком пристойна для роботи таких сайтів. До речі непогана площадка для тих, хто планує розпочати свою діяльність зі створення сайтів.  Якщо ж ви замовили динамічний сайт типу портал чи інтернет-магазин – безплатним хостінгом тут уже не обійтись.  Тут важливу увагу варто зосередити на таких моментах як : кількість простору під сайт, швидкість, підтримка програмних моментів, необхідних для функціонування динамічних сайтів, а також місце розташування. Про особливості вибору платного хостінгу можна довідатися з публікації «Обираємо платний хостінг».

Єдиний момент щодо платного хостінгу варто розуміти одразу: спосіб розміщення сайту на такий хостінг. Тут наразі існує 2 сценарії. За першим Ви самостійно розміщуєте сайт, який виготовили на ваше замовлення. У даному випадку ви на пряму працюєте з хост-компанією  без посередників. Проте ви маєте володіти певними знаннями стосовно роботи з серверами та хостінгом. За наступним сценарієм ваш сайт на хостінг викладає виробник. Недоліком такого сценарію є додаткова вартість. Та все ж переваг значно більше, оскільки компанія виробник уже користується послугами перевірених компаній, а також у вас відпадає потреба заглиблюватися у нові обємні знання, які очевидно вам знадобляться раз чи два  рази у житті.

Ярослав БАРАН (на замовлення Sample-Soft)

 

 

 

 

 

Контакти

+38 096 814 02 84

+38 067 794 80 61

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Яндекс-метрика