Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

coloringЗамовлення на виготовлення цього сайту ми отримали ще 2 роки тому. Проте новий бізнес вносив свої корективи у терміни. Ну і характер керівника студії вишивки "Колорит" вимагав від проекту вирішення щораз цікавіших завдань. Зрештою ми налашьувалися нанеспішний темп і розпочали крок за кроком втілювати ідею у життя.

Спочатку наші дизайнери розпочали розробку корпоративних елементів та логотипа. На наступному кроці до процесу залучили фотостудію "ЯрекФОТО", яка у декілька етапів працювала над цим проектом. Спочатку відбувалось напрацювання фотопортфоліо, а згодом цією ж студією було відзнято коротенький промо-ролик. І ось нарешті за справу взялися наші фахівці, які уклали структуру, погодили функціональні моменти. І ось довготривалий дзвінок від пані Олени: "Запускаємо".

Для нас даний проект, мабуть як для журналістів спонукав вникнути в тему машинної промислової та художньої вишивки. Насправді сфера застосування дуже цікава і широка. Власне спостерігали за брендуванням фотостудії ЯрекФото (вишивка логотипу студії на футболках та куртаках) і вже задумуємось чи незамовити нам серію брендованого одягу. Сподіваємося що і наша веб-розробка сприятиме для студії вишивки "Колорит" появі нових клієнтів та цікавих замовлень.

https://coloring.com.ua

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop