Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

domeniЯк повідомляє у своїй розсилці один з найбільших реєстраторів доменних імен в Україні компанія imena.ua з першого жовтня слід очікувати на підняття вартості доменних імен від 2 до 10% в залежності від зони. А саме здорожчають - .UA, .COM.​UA, .ORG.​UA, .IN.​UA, .NET.​UA, .BIZ.​UA, .CO.​UA, .KIEV.​UA 
- .COM, .NET, .ORG, .BIZ.

 

Як не прикро констатувати, але здорожчають у більшості випадків українські домени. Також варто констатувати що відповідно зміниться вартість на трансфер та подовження доменів. Справді до такої практики українські тримачі сайтів уже звикли, оскільки усі домени, які привязані до національної валюти здорожчували уже не раз. І повязано це з курсом останньої. Просто незрозуміло подорожчання національних доменів. Але як би там не було варто переглянути свої бюджети на утримання сайтів.

Та все ж у цій ситуації є й невеличка ложка меду: враховуючи процентну частку вартості доменів у створені і функціонуванні сайтів, дане здорожчання буде мізерним і малопомітним. 

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop