Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

iprocurement 2018 scrinЗ компанією Innovative Procurenent Ltd, співпрацюємо давно. Перший сайт було створено ще багато років тому. далі через зміни у роботі компанії співпраця припинилася. Проте нещодавно представники фірми знову звернулися до нас з проханням відновити їх веб-ресурс в мережі. Та час минув і старий варіант сайту уже не повністю відповідав потребам сьогодення.

 

Міняються технології і Англія уже навіть не в Євросоюзі.  Та всеж замовник наголошував на збереженні по максимуму дизайну та функціоналу. Отож після нетривалих консультацій було вирішено внести зміни у ті чатини сайту, які напряму повязані з просуванням та особливістю діяльності замовника. Зрештою сайт отримав мобільну версію, якої не було у попердній версії, впроваджено сертифікат безпеки SSL, а також були замінені деякі ключові програмні моменти щоб підготувати сайт до впровадження новіших версій програмних підтримок. 

Для нас дана робота є вагомим результатом у плані тривалої співпраці з нашими партнерами, адже з перших моментів ми стараємося налаштовуватися на системний підхід  при розробці проектів а не на разовість стосунків. Саме Innovative Procurenent Ltd один з тих яскравих зразків, коли системність стає поштовхом для розвитку в майбутньому.

https://iprocurement.net/

 

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop