Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Мандруючи Інтернетом ви мабуть звертали увагу, що на більшості сайтів існують так звані кнопки соціальних мереж: такі собі іконки з символами Фейсбук, Твітер, Однокласники, В Контакті і ін.. Так от коли Ви врешті вирішили обзавестися власним сайтом, Вам також неодмінно захочеться мати такі елементи на Вашому майбутньому сайті. Але чи знаєте ви достеменно навіщо Вам ці кнопки  і як вони працюють? Здавалося б питання дивне і риторичне, проте як показує досвід 50%  власників сайтів так і не обізнані з цією технологію. Тому дана стаття адресована саме їм.

Чи потрібні кнопки соціальних мереж для Вашого сайту?

 

Отож на перше питання відповідь очевидна: «так –у більшості випадків потрібні». Навіть якщо якийсь час вони будуть простоювати без дії  - це нікому не зашкодить.

Навіщо потрібні кнопки соціальних мереж для Вашого сайту?

Насамперед  для просування вашого сайту у соціальних мережах. Тобто дані кнопки – такий собі маркетологічний інструмент, який може посприяти у збільшені відвідуваності вашого сайту.

Як працюють кнопки соціальних мереж на Вашому сайті?

Ось тут криється найбільше проблем. Нещодавно один з наших клієнтів звернувся до нас з проханням налагодити кнопки соціальних мереж, оскільки ті на його думку не працюють: він декілька разів клікав по них, але так і не потрапив на свою сторінку на Фейсбуці. Коли почали розбиратися у ситуації, стало зрозуміло, що причина у нерозумінні роботи кнопок типу Like (Сподобалось), а саме таку функцію дані кнопки і виконують. Тому якщо ви ставите на своєму сайті кнопки соціальних мереж, маєте розуміти:

  • Дані кнопки не для Вас (власників сайтів), а для ваших відвідувачів
  • Дані кнопки не є прямим посиланням на ваше представництво на Фейсбуці чи Однокласниках
  • Дані кнопки не зобов’язують Вас, як власника, мати свої сторінки у представлених на кнопках соціальних мережах.
  • Дані кнопки допомагають спрости операцію перенесення інформації про Ваш сайт на сторінки ваших клієнтів у соціальних мережах.

А працюють вони дуже просто. Давайте представимо, що Ви не власник сайту, а відвідувач. Ви переглянули сайт, він вам сподобався і ви вирішили поділитися інформацією про нього зі своїми друзями  (для прикладу) на Фейсбуці. Для цього вам достатньо натиснути на конкретний значок і у вікні, яке одразу відчиниться, натиснути підтвердження вашого бажання. Окрім цього там можна написати і коментар. Після натискання підтвердження інформація з’являтиметься у вашому аккаунті в соцмережі. Проте варто пам’ятати, дані кнопки коректно спрацьовують лише в тому випадку:

  • якщо у вас у конкретній соцмережі є свій аккаунт
  • ви у даний конкретний момент авторизовані (увійшли в аккаунт)

При недотримані цих вимог у додатковому вікні Вам запропонують авторизуватися, або створити новий аккаунт.

Який зиск від того, що хтось поділиться друзями інформацією про Ваш сайт?

За останній період в Інтернет-маркетингу з’явилася нова самостійна галузь просування через соціальні мережі. Власне кнопки соціальних мереж на Вашому сайті є інструментом цієї галузі.  Сторонній відвідувач, якому сподобався Ваш сайт ділиться в соціальних мережах інформацією про нього зі своїми друзями, відтак 1 відвідувач розповідає про вас ще 10, 20, 100 персонам. А  3-5 відвідувачів, які натиснули на кнопку соціальних мереж повідомлять про вас ще більшій аудиторії. Відтак переваги наявності кнопок соціальних мереж є очевидними.

І на завершення, аякже ш безпосередньо потрапити з Вашої сторінки на сторінку у соціальній мережі. Для цього розробниками передбачені абсолютно інші інструменти, про які розповімо у наступних публікаціях.

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop